Známe vychytávky, co pomohou předejít nevolnosti a zlobení dětí v autě

Právě nastává čas rodinných dovolených a obávaných několikahodinových cest s ratolestmi na zadním sedadle. Zatímco v některých vozidlech se rodiče bojí hlavně nevolnosti za jízdy, jinde musí hlavně naplánovat zábavu pro malé i větší neposedy. Poradíme vám, jak zvládnout cestu v pohodě. Zdroj:Známe vychytávky, co pomohou předejít nevolnosti a zlobení dětí v autě (ona.idnes.cz – foto Bino – Volant / Motorický labyrint)

Na Jarmarku OnaDnes.cz jsme pomáhali nemocné holčičce

Jarmark OnaDnes.cz, bazárek oblečení ze skříní čtenářek i jejich dětí, pomůže pěstounské rodině s vážně nemocnou dvouletou dcerkou. Děkujeme všem, kteří přišli prodávat, nakupovat a hlavně přispět na dobrou věc. Zdroj:Na Jarmarku OnaDnes.cz jsme pomáhali nemocné holčičce

První červen patří již tradičně dětem!

Od roku 1949 patří 1. červen oslavě všech dětí na celém světě. Tyto oslavy by přesto neměly být jen o dárcích a radosti, ale uvědomění si, že jsou na zemi stále milióny dětí, jimž je upíráno to nejzákladnější, a to právo na šťastné dětství. A nejedná se jen o zóny s válečnými konflikty, mnohé bezpráví se na dětech děje i u nás. Zdroj:První červen patří již tradičně dětem (Novinky.cz)

Tip na hračky – Krtek

Odrážedlo – KrtekVsadíme se, že kdyby Krteček místo kalhotek hledal nějaký dopravní prostředek, sestavil by si právě takový – barevný, dřevěný a český. Bino-drevenehracky.cz nabízí fanouškům Krtka toto krásné odrážedlo za nejlepší cenu na trhu. Kolo má všechny potřebné certifikace pro bezpečnost hraček v EU a je vyrobeno z kvalitního dřeva a plastů. Zdroj:Tip na hračky – Krtek (TREND Magazín)

Tipy na dárky pro kluky na Novinky.cz

Nevíte si rady, čím potěšit své nejmenší pod stromečkem? Zda upřednostnit hračky, nebo volit raději něco užitečnějšího? Podle odborníků je dobré nalézt zlatý střed, hračky nakombinovat například s oblečením, ale i krásnými knihami či sportovním vybavením. Zdroj:Dárky pro kluky aneb Jak podpořit jejich tvůrčí schopnosti (Novinky.cz)

Tipy na dárky pro dívky – od batolat po školačky

Hračky nejsou jen zábava, ale také pomáhají dětem objevovat svět kolem nich. Hraní je dokonce nezbytné pro jejich zdravý vývoj a růst, protože je učí řešit problémy, sociální interakci, rozvíjet logické myšlení i rozvoj motorických schopností. Pro děti tak mají hračky velký význam a pod vánočním stromkem by neměly chybět.
Zdroj:Tipy na dárky pro dívky – od batolat po školačky (Novinky.cz)

Dárky pro děti: Nápady na poslední chvíli! Svítící písek, uspávací želva a chytrá auta

Možná máte v dárcích pro děti jasno, ale možná také ne. Podívejte se na naše tipy, kterými se můžete nechat inspirovat. Přinášíme nápady na dárky pro miminka, batolata, předškoláky i starší děti. Podívejte se na naši fotogalerii tipů. Zdroj:Dárky pro děti: Nápady na poslední chvíli! Svítící písek, uspávací želva a chytrá auta (Super Mámy)

75 dárků od Ježíška – ceny pro vítěze vánočního kvízu OnaDnes.cz

31. Dřevěná vláčkodráha s Krtkem Zdroj:75 dárků od Ježíška – ceny pro vítěze vánočního kvízu (OnaDnes.cz)